Štúdio krásy TrnavaŠtúdio krásy Trnava

Collárium Solárium Fitness solárium Masáže Kozmetické prípravky najvyššej kvality
Štúdio krásy, High Care Centrum - Jeruzalemská 33
Kontakt: Jeruzalemská 33, Trnava
Mobil: 0917 / 378 512

Iono Care

Aktívny kyslík, energia, ktorú stačí len vdychovať

Zdravie z vnútra – krása zvonka, to je kyslíková terapia s prístrojom IONOCARE, ktorá predstavuje novú efektívnu metódu pre modernú kozmetiku a kozmetické inštitúty v oblasti kyslíkovej terapie...

Pohodlná inhalácia – prečo nie?

Nové vedecké poznatky a moderné technológie nám to umožňujú. Prístroj predstavuje priaznivejšiu alternatívu k lekárskym fľašovým, alebo kyslíkovým generátorom, pretože je dokázané, že nerozhoduje koncentrácia kyslíka, ale jeho energetická kvalita.

IONOCARE využíva atmosférický kyslík zo vzduchu, ktorý je najprv dôkladne vyčistený a zbavený baktérií a až potom je niekoľkonásobne energeticky obohatený. Táto aktívna forma kyslíka sa dokáže lepšie viazať na krvné farbivo a okysličenie tkaniva je preto omnoho intenzívnejšie. Tkanivo si zoberie to, čo potrebuje.

Možnosti ošetrenia

Ošetrenie v salónoch sa aplikuje  ako samostatná inhalácia v celých kúrach, alebo ako doplnková procedúra s inými ošetreniami. Počas tejto doby si zákazník príjemne oddýchne.

IONOCARE je možné výborne použiť v kombinácii pri celotelovom ošetrení, napr. mechanickej lymfodrenáži (SLIDE STYLER) , vákuovej masáži (Vacustyler), (SPM), alebo pri ošetrení ultrazvukom. V tomto prípade sa doba inhalácie skracuje na 30 minút. I táto doba postačí k tomu, aby sa podporil proces látkovej výmeny.

Táto forma ošetrenia predstavuje procedúru ošetrenie z vnútra aj zvonku a je HIGH-TECH podpornou kozmetickou procedúrou v ošetrení celého tela a celulity.

Aké sú účinky?

  • zlepšenie vzhľadu pokožky, pomocná procedúra pri ošetrení akné a znečistenej pokožky
  • zvyšovanie odolnosti organizmu
  • zlepšenie fyzickej a psychickej formy
  • svieži vzhľad, viacej vitality a energie
  • zlepšenie koncentrácie a celkové uvoľnenie, odstraňovanie únavy
  • ideálne tiež pri odstraňovaní bolesti hlavy, migrénach ako dôsledok nedostatočného prekrvenia, resp. náhrada medikamentov a ich vedľajších účinkov
  • náhrada povzbudzujúcich prostriedkov, kofeínu, antidepresív a pod.
  • podpora pri ošetrení alergií.

Aká je doba trvania procedúry?

  • optimálna dĺžka je 60 minút

IONO Care je doplnkovou procedúrou s inými ošetreniami (Slide Styler; Vacu Styler). Odporúčame desať inhalácií minimálne po 30 minútach.