Štúdio krásy TrnavaŠtúdio krásy Trnava

Collárium Solárium Fitness solárium Masáže Kozmetické prípravky najvyššej kvality
Štúdio krásy, High Care Centrum - Jeruzalemská 33
Kontakt: Jeruzalemská 33, Trnava
Mobil: 0917 / 378 512

Ošetrenie s kaviárom a metódou SPM - VACUPRESS (lifting bez skalpela)

Doprajte Vašej tvári luxus v podobe liftingovo-hydratačného ošetrenia s použitím metódy SPM-VACUPRESS. SPM-VACUPRESS je profesionálny vákuový prístroj, ktorý pulzným podtlakom prekrvuje podkožné väzivo, regeneruje zostarnutú pleť, vyhladzuje vrásky, napína a zosilnuje ochabnutú pokožku tváre, krku, dekoltu. Pri ošetrení sa na pleť aplikujú prípravky obsahujúce kaviár, kyselinu hyauronovú a kolagén.

 

Kaviár - je už odpradávna symbolom toho najväčšieho luxusu a v kozmetike predstavuje najbohatší prírodný zdroj energie. Je to exkluzívny liek, ktorý prostredníctvom  vitamínov, aminokyselín a minerálov bojuje proti unavenej pleti a vráskam. Pleť zostáva krásne rozjasnená, vyživená a proces starnutia sa spomaľuje.

Kolagén - má charakter väzivového glykoproteínu a tvorí základnú zložku tkanivového spojiva. Prirodzený rozpustný kolagén sa pribúdajúcim vekom mení na nerozpustný (degeneruje) a jeho základná vlastnosť viazať vodu sa rapídne klesá. Po 25 roku života sa produkcia kolagénu v pleti výrazne znižuje a postupne sa úplne zastaví. Následne pokožka zostáva suchá, krehká, šupinatá a menej odolná voči vonkajším vplyvom a slnečnému žiareniu. Aplikáciu kolagénu – základného zdroja hydratácie, je možné tento proces redukovať. Pleťová bunka obohatená kolagénom sa naplní tekutinou,čoho výsledkom je pružnejšia pleť, okamžité znásobenie vody v pleti. Jedna molekula je schopná absorbovať 300-násobne väčšie množstvo vody ako je jej hmotnosť.

Kyselina hyauronová - vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Stimuluje redukciu vrások, chráni a omladzuje vrchnú vrstvu pokožky.

Výsledok ošetrenia?

  • SPM-VACUPRESS zabezpečuje liftingový efekt bez skalpela, odstraňuje opuchy, vačky a kruhy pod očami
  • po ošetrení zostáva pleť vyživená vitamínmi, aminokyselinami a minerálmi  obsiahnutými v kaviári
  • pleť je nažitá vodou viazanou v kolagéne a pôsobí mladistvo
  • kyselina hyaurónová vrásky vyplní a zabezpečí hydratáciu a elasticitu