Štúdio krásy TrnavaŠtúdio krásy Trnava

Collárium Solárium Fitness solárium Masáže Kozmetické prípravky najvyššej kvality
Štúdio krásy, High Care Centrum - Jeruzalemská 33
Kontakt: Jeruzalemská 33, Trnava
Mobil: 0917 / 378 512

Tipy a rady

Naše rady a odporúčania ako sa správne starať o seba, svoju vyzáž a svoje zdravie.


 • Kedy sa akné stáva naozaj zlým

  link V minulosti sa vedci nezameriavali na psychologické vplyvy akné. Prečo? Pretože brali akné ako normálnu fázu dospievania, ako niečo obvyklé, ako nutnosť. Vravelo sa, že to prejde. V poslednej dobe si však uvedomujú aké traumatické a bolestivé pocity z týchto nedôležitých bodiek vznikajú a aký majú dlhodobý dopad. Jedinec s kožnými problémami sa môže úplne stiahnuť zo spoločnosti, izolovať sa a žiť so svojim problémom sám. Stáva sa Šrekom, ktorý sám seba vníma ako najhoršie živé stvorenie. Je prakticky bez sebadôvery, neznáša svoje telo, je frustrovaný a rýchlo sa nahnevá. Takže nie je prekvapivé, že je preňho ťažké nájsť si prácu alebo, že má problémy v škole. Toto všetko znie veľmi obávajúco.

 • Prípravky proti akné

  link Pleťové mlieko - jeho funkciou je zbaviť pokožku nečistôt. Masky a zábaly - patria medzi najúčinnejšie prostriedky kozmetického ošetrenia.

 • Celulitída?

  link K liečbe celulitídy je treba vždy pristupovať veľmi komplexne. Okrem zníženia príjmu kalórií (denne minimálne 30 minút chôdze), vysadenia toxínov ako sú alkohol a cigarety sa odporúča skombinovať liečbu s lokálnym ošetrením prístrojom - veľmi vhodné je absolvovať napr. Vacu Styler či Slide Styler.

 • Ochabnutá koža tela a tváre...

  link Po 25. roku života sa z pokožky vytráca kolagén, zložka, ktorá zabezpečuje pružnosť a vitalitu kože celého tela. Pre podporu tvorby kolagénu odpororúčame absolvovať kolagénovú terapiu v našom Colláriu.